Elżbieta Walentyna Skorupa
(ID: sw.184146)
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Elżbieta Walentyna **
-
Aleksandra Jadwiga
(linia: Franciszek Czapski 3.598.95)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
2001
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Tadeusz Skorupa ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Elżbieta Machała
-
Radosław Szczepan Skorupa
1974
■
& Ewa Joanna Ossowska h. Dołęga
korespondent M.J.M.
,
(linia: Franciszek Czapski 3.598.95)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
1977 dzieci
|
Elżbieta Walentyna Skorupa 2000|
Aleksandra Jadwiga Skorupa 2001 |
- Janusz Alojzy Ossowski h. Dołęga ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Maria Irena Krzyżyńska
-
Piotr Ossowski h. Dołęga
korespondent M.J.M.
,
(linia: Franciszek Czapski 3.598.95)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
1968
■
& Mirosława Durdełło
1967 dzieci
|
Barbara Justyna Ossowska h. Dołęga 1993|
Maciej Leszek Ossowski h. Dołęga 1997 |
-
Ewa Joanna Ossowska h. Dołęga
korespondent M.J.M.
,
(linia: Franciszek Czapski 3.598.95)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
1977
■
& Radosław Szczepan Skorupa
1974 dzieci
|
Elżbieta Walentyna Skorupa 2000|
Aleksandra Jadwiga Skorupa 2001 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- PÓŁTAWSKI Adam Jerzy (1881-1952) grafik, drukarz, pedagog 6°
- DRZEWIECKI Antoni Franciszek (1792-1868) senator 7°
- DŁUSKI Kazimierz (1855-1930) lekarz, działacz niepodległościowy 7°
- DŁUSKI Erazm (ok. 1857-1923) kompozytor, pianista 7°
- GOSTOMSKI Walery (1854-1915) pedagog, krytyk, publicysta 8°
- NEUGEBAUER Ludwik Adolf (1821-1890) lekarz, położnik, profesor 8°
- SKŁODOWSKI Władysław (1832-1902) przyrodnik, pedagog, popularyzator nauk ścisłych i przyrodniczych 9°
- ROMISZEWSKI Modest (1861-1930) generał armii rosyjskiej i WP 9°
- NEUGEBAUER Franciszek Ludwik (1856-1914) lekarz, położnik 9°
- MARCZEWSKI Tadeusz Erazm (1879-1963) malarz, grafik 9°
- KARPIŃSKI Antoni (1855-1941) adwokat 9°
- CZAPSKI Józef (1722-1765) kasztelan elbląski 9°
- NOSARZEWSKI Jan (ok. 1755-1823) poseł na Sejm Czteroletni 10°
- SKŁODOWSKI Józef h. Dołęga (1804-1882) pedagog, dyrektor gimnazjum w Lublinie 10°
- MEISSNER Tadeusz (1902-1966) kapitan żeglugi wielkiej 10°
- PRZESMYCKI Zenon Franciszek (1861-1944) poeta, krytyk literacki, tłumacz, wydawca, minister 10°
- SKŁODOWSKI Józef Władysław (1863-1937) lekarz 10°
- SKŁODOWSKA-SZALAYOWA Helena (1866-1961) nauczycielka, wizytatorka szkół warszawskich, działaczka oświatowa 10°
- CURIE Maria (1867-1934) fizyk, profesor Uniwersytetu Paryskiego 10°
- GARCZYŃSKI Antoni Rajmund (1812-1888) powstaniec 10°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi