|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
żona (ślub: około 1990):
Charinee Keawprosute 1963
, (Rodzice :
N. Keawprosute ?1930 &
N. Kojeen ?1930)
, dzieci
-
Athena Dworakowska h. Ślepowron
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1998
-
Isabela Dworakowska h. Ślepowron
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1999
|
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Jerzy Marian Dworakowski h. Ślepowron ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Halina Brodowska z Brodowa h. Łada
-
Jacek Dworakowski h. Ślepowron
korespondent M.J.M.
,
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1939
■
& Róża Hudyma
1946 dzieci
|
Tomasz Dworakowski h. Ślepowron 1965 |
-
Jerzy Dworakowski h. Ślepowron
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1940
■
& Antonina Perec
1936-2003 dzieci
|
Monika Dworakowska h. Ślepowron 1966 |
■
& Aleksandra N.
?1940 dzieci
|
Paweł Dworakowski h. Ślepowron ?1970 |
■
& Wanda N.
?1940 dzieci
|
Nelly Dworakowska h. Ślepowron ?1970 |
- Halina Brodowska z Brodowa h. Łada ("Sosa" 5) & Julian Krzak
-
Danuta Krzak
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
?1940
□
& N. Lippik
?1930
-
Maria Krzak
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
?1940
□
& N. Jankiewicz
?1930
-
Tadeusz Krzak
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
?1940
-
Aleksandra Krzak
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
?1940
□
& N. Żurek
?1930
- Piotr Hudyma ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Halina Pękacka
-
Róża Hudyma
1946
■
& Jacek Dworakowski h. Ślepowron
korespondent M.J.M.
,
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1)
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1939 dzieci
|
Tomasz Dworakowski h. Ślepowron 1965 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- SOKOLNICKI Henryk Józef (1891-1981) dyplomata 5°
- STABLEWSKI Stanisław (1832-1904) ziemianin, poseł do parlamentu pruskiego 5°
- STABLEWSKI Karol (1796-1843) ziemianin, działacz społeczny, poseł do Sejmu Prowincjonalnego w Poznaniu 6°
- STABLEWSKA Irena (1864-1939) literatka 6°
- SOKOLNICKI Piotr Prokop Hiacynt h. Nowina (1762-1808) poseł na Sejm Wielki, konfederat targowicki i powstaniec 1794 r., urzędnik sądowy w Ks. Warsz. 7°
- SOKOLNICKI Witold Piotr (1906-1968) oficer WP i Armii Krajowej 7°
- SOKOLNICKI Emilian (1818-1873) powstaniec 1848 i 1863 r. 7°
- BRODOWSKI Samuel (XVIII w.) wojskowy, publicysta 7°
- SZCZEPKOWSKI Marek Władysław (1868-1929) ziemianin, działacz niepodległościowy 7°
- BRODOWSKI Aleksander (1794-1865) wojskowy, ziemianin 7°
- SOKOLNICKI Tadeusz (1792?-1874) ziemianin, powstaniec 1830/31 r., działacz społeczny 8°
- STABLEWSKI Erazm (1802-1870) ziemianin, poseł do parlamentu pruskiego 8°
- KORYTOWSKI Piotr (zm. 1786) podsędek ziemski gnieźnieński, poseł 8°
- SCZANIECKA Emilia (1804-1896) działaczka społeczna 8°
- RADOŃSKI Karol Mieczysław (1883-1951) biskup włocławski 8°
- OŻEGALSKI Józef (1848-1922) powstaniec 1863, pamiętnikarz 8°
- RADOŃSKI Tadeusz (1804-1873) ziemianin, powstaniec 1830 8°
- BRONIKOWSKI Oppeln Mikołaj (1767-1817) generał 8°
- JARACZEWSKI Zygmunt Jan (1834-1907) działacz polityczny i kulturalny 8°
- DRWĘSKI Piotr (zm. 1795) urzędnik państwowy 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi